RSS

Новини навчальних закладів

28.11.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ розпочався дводенний тренінг з екстремальної психологічної підготовки для рятувальників з охорони ВП “Рівненська АЕС”

28 листопада науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжать проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях». Цього разу учасниками тренінгу стануть рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.
У ході заходу використовуватиметься комп’ютерна симуляція ліквідації надзвичайних ситуацій різного походження (прикладом стане ліквідація наслідків пожежі на Рівненській АЕС, що сталася цьогоріч у квітні). Також буде реалізовано паралельний моніторинг психофізіологічного стану рятувальників та рівня стресу за допомогою смартгодинників – стрестрекерів (Emwatch) та поліграфа.
Учасники тренінгу вперше пройдуть цілеспрямовану екстремальну психологічну підготовку та отримають відповідні сертифікати.
27 листопада науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗ України спільно з доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Людмилою Гонтаренко провели для гостей університету екскурсію пам'ятними місцями Харківщини. 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.