RSS

Новини навчальних закладів

26.11.2019
НУЦЗУ

Подовжено термін роботи спеціалізованої вченої ради Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України

Наказом Міністерства освіти і науки України від 15 листопада 2019 року № 1428 в Національному університеті цивільного захисту України утворено спеціалізовану вчену раду Д 64.707.04 для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук за спеціальностями 21.06.01 – екологічна безпека (технічні науки) та 21.02.03 – цивільний захист (технічні науки). Це друга каденція спеціалізованої вченої ради Д 64.707.04 в нашому Університеті, яка розпочала свою роботу у травні 2017 року.

До нового складу спеціалізованої вченої ради Д 64.707.04 увійшли провідні фахівці у галузі цивільного захисту та екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України та інших вітчизняних закладів вищої освіти. Головою спеціалізованої вченої ради затверджено доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи – начальника науково-дослідного центру НУЦЗ України Володимира Андронова.

За час попередньої роботи спеціалізованої вченої ради Д 64.707.04 в ній було захищено дві дисертації на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук та дві дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 21.02.03 – цивільний захист. Тематика захищених робіт стосується актуальних проблем та завдань у сфері забезпечення цивільної безпеки нашої держави, а одержані результати використовуються у практичних підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. І особливо важливим є те, що всі здобувачі вчених ступенів є науково-педагогічними працівниками Національного університету цивільного захисту України, які використовують свої наукові здобутки у підготовці майбутніх фахівців для лав ДСНС України.

Бажаємо творчої наснаги та невпинного руху у напрямку подальшого розвитку наукових здобутків НУЦЗ України!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.