RSS

Новини навчальних закладів

26.11.2019
НУЦЗУ

В ДСНС триває планова перевірка діяльності Національного університету цивільного захисту України

В ДСНС України триває робота комісії, яку очолив заступник директора Департаменту — начальник відділу комплектування та проходження служби ДСНС України Ярослав Кондауров, з планової перевірки діяльності Національного університету цивільного захисту України та його відокремленого структурного підрозділу - Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля протягом 2015-2019 років.
Так, 26 листопада представники комісії перевіряли питання щодо наявності положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій, атестування осіб рядового і начальницького складу, формування кадрового резерву університету, обліку кадрів, ведення особових справ, видання наказів по особовому складу тощо. Цього ж дня інші представники комісії розпочали перевірку відокремленого структурного підрозділу - Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Представники комісії провели анкетування курсантів і науково-педагогічних працівників щодо оцінки різних сторін життєдіяльності НУЦЗ України та мотивації до проходження служби в університеті, а також всі опитувані могли звернутись у письмовій формі із побажаннями та запитаннями до керівництва ДСНС України. 

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.