RSS

Новини навчальних закладів

16.04.2019
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці»

Сьогодні в Університеті відбулась IX  Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці». Традиційно захід відбувся  в рамках Всеукраїнського дня охорони праці. У ході роботи конференції було заслухано понад 70 доповідей, присвячених актуальним проблемам охорони праці. На пленарному засіданні з цікавими та змістовними доповідями виступили: головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Ігор Мельник, заступник директора ДП «Західний експертно-технічний центр» Ярослав Кімак. 

«Ми переконані, що конференції такого спрямування привертають увагу громадськості до проблем у сфері охорони та праці, а досвід, набутий нашими курсантами та студентами під час спілкування із провідними фахівцями цієї області,  матиме позитивне відображення у їхній науковій діяльності», - зазначив завідувач кафедри, кандидат технічних наук Олександр Мірус.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.