RSS

Новини навчальних закладів

15.04.2019
НУЦЗУ

У межах Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених відбулася робота секції "Аварійно-рятувальна, спеціальна та військова техніка"

10-11 квітня 2019 року у рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» працювала секція № 4 «Аварійно-рятувальна, спеціальна та військова техніка». В роботі секції взяли участь здобувачі вищої освіти факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил, науково-педагогічний склад кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил та кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.
 Доповідачі у повному обсязі розкрили теми своїх робіт та відповіли на запитання, що зацікавили присутніх. За результатамb представлених доповідей та відповідей на запитання учасників секції, були обрані кращі доповідачі , які рекомендувалися до заохочення, а саме: курсантки 3-го курсу факультету цивільного захисту Баштової Дар’ї, курсанта 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Шаповалова Владислава.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.