RSS

Новини навчальних закладів

14.11.2018
ЛДУ БЖД

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру й розвитку відзначено працівників ЛДУ БЖД преміями Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру й розвитку працівників Університету професора Гуліду Едуарда Миколайовича  та доцента Поповича Василя Васильовича відзначено преміями Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради. Вручення премій відбулося у приміщенні львівського Будинку вчених.

Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (10 листопада). Цьогоріч премії отримали 30 відомих учених і знаних фахівців та 120 молодих учених і дослідників, наукові здобутки яких сприяють ефективному розвитку й використанню науково-технічного потенціалу області, виробництву та реалізації нових видів конкурентоздатної продукції й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі. Особливо важлива премія для молодих учених, адже є значною підтримкою і стимулюванням для подальшого проведення наукових досліджень і пошуків.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.