RSS

Новини навчальних закладів

10.09.2018
НУЦЗУ

Співробітники НУЦЗУ взяли участь у міжнародній науковій конференції

Доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Петухова Олена та старший викладач кафедри пожежної та рятувальної підготовки Щербак Сергій взяли участь у роботі ХVІІ міжнародної наукової конференції «Удосконалення процесів та обладнання харчових та хімічних виробництв», що тривала 3-8 вересня 2018 року на базі Одеської Національної академії харчових технологій.
На пленарному засіданні, з якого розпочалась конференція, виступив ректор Академії доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент НААН України Єгоров Богдан Вікторович, який доповів про проблеми вдосконалення процесів та обладнання харчових та хімічних виробництв в Україні та світі та про напрями їх розв'язання науковцями академії.
 
http://edu-mns.org.ua/img/news/7960/1.jpg
 
 
Далі робота конференції тривала у чотирьох секціях, в яких обговорювались питання різних наукових напрямів.
Питанням захисту від пожеж харчових виробництв була приділена особлива увага в рамках роботи секції 1 «Теоретичні та експериментальні дослідження гідродинамічних, теплових і масообмінних процесів», де доповідь Петухової О. та Щербака С. на тему «Дослідження гідравлічних характеристик елементів захисту харчових виробництв» викликала інтерес та жваву дискусію.

http://edu-mns.org.ua/img/news/7960/3.jpg

http://edu-mns.org.ua/img/news/7960/2.jpg

Матеріали конференції опубліковані в тезах конференції, а статті - в науковому журналі «Наукові праці» том 82, випуск 1.

http://edu-mns.org.ua/img/news/7960/5.jpg

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.