RSS

Новини навчальних закладів

13.03.2018
ЛДУ БЖД

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завершили навчальну практику

Навчальна практика курсантів 4-го курсу навчально-наукового інституту цивільного захисту була організована в 4-х пожежно-рятувальних підрозділах м.Львова (ДПРЧ-1, ДПРЧ-2, ДПРЧ-3, ДПРЧ-4) і тривала з 01 лютого по 04 березня 2018 року.
Протягом практики курсантами здійснено 94 оперативних бойових виїздів, 26 із них були хибними, у 57 виїздах курсанти брали безпосередню участь у гасінні пожеж, у 9 випадках ліквідовували наслідки дорожньо-транспортних подій та 2 виїзди на подію, пов’язану з проведенням робіт щодо підйому загиблої особи з підземної комунікації.
Не залишилися без оперативних виїздів і курсанти що проходять начальну практику на посадах пожежників рятувальників та командирів відділень чергового караулу навчальної пожежно-рятувальної частини, які від початку 2-го семестру взяли участь в ліквідації 21 пожежі.
27 лютого здійснено оперативний виїзд відділення навчальної пожежно-рятувальної частини на пожежу по вул. Гайдучка 1. Пожежа складської будівлі за підвищеним номером виклику та особливої складності у зв’язку з низькою температурою повітря. На пожежі працювало 8 автоцистерн та 2-і одиниці спеціальної техніки. Курсанти оперативно встановили автоцистерну на відкрите водоймище, проклали магістральну лінію для подавання ручних стволів через колінчатий підйомник та 2-х стволів на гасіння пожежі з тильної сторони будівлі. 
Практична підготовка курсантів Університету з урахуванням оперативних виїздів є запорукою подальшого успішного виконання завдань за призначенням.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.