RSS

Новини навчальних закладів

25.11.2017
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбувся ІV етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

23 листопада у Центрі культури та мистецтв  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ІV етап патріотичної акції «Естафета поколінь».
Начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ДСНС України, перший заступник голови Асоціації  Олександр АЛІМОВ привітав усіх присутніх та наголосив: «Метою такого заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників».
За особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності -Начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ДСНС України, перший заступник голови Асоціації  Олександр АЛІМОВ та проректор Університету Юрій Павлюк нагородили відзнаками Асоціації 31 працівник ДСНС України. Зокрема: Орденом «Честь і Слава» – 5 особи; «Медаллю – «За Доблесть і звитягу» – 17 особа; «Медаллю – «Герой-рятівник» – 3 особа.  Також за відмінні показники у навчанні, сумлінне виконання службових обов’язків та активну учать у громадському житті ЛДУ БЖД, Грамотами «Величі, Честі і Достоїнства», Почесними Грамотами Асоціації та Подяками були нагородженні 6 курсантів Університету.
У 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту започатковано проведення патріотичної акції «Естафета поколінь». В рамках проведення акції «Естафета поколінь» на базі навчальних закладів ДСНС України щорічно проводиться нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.