RSS

Новини навчальних закладів

07.12.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

Олімпіада з правознавства

7 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України кафедрою управління у сфері цивільного захисту було проведено міжвузівську олімпіаду з дисципліни «Правознавство». Участь у ній взяли курсанти 4 курсу напрямків підготовки «Цивільний захист» і «Пожежна безпека», а також курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського навчально-наукового ДВНЗ «Університет банківської справи» та Черкаського медичного коледжу.
У рамках олімпіади курсанти та студенти виконували тестові, теоретичні та логічні завдання. Кращих правознавців серед учасників визначить кваліфікована комісія, до складу якої увійшли: голова – начальник факультету цивільного захисту майор с. ц. з. В’ячеслав Гора, завідувач кафедри управління у сфері цивільного захисту Тетяна Кришталь, доцент кафедри Аліна Білека та викладач кафедри підполковник с. ц. з. Кирил Пасинчук.
Також сьогодні викладачами кафедри-організатора олімпіади, яка відбулася в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, для представників ЛДУБЖ була проведена ознайомча екскурсія територією навчального закладу.


Кафедра управління у сфері цивільного захисту

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.