RSS

Новини навчальних закладів

13.10.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

Другий день роботи форуму «Технології захисту/ПожТех-2016»

12 жовтня продовжив роботу XV Міжнародний виставковий форум «Технології захисту / ПожТех – 2016», під час якого були експоновані останні науково-технічні здобутки колективу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Цього дня значною увагою користувався стенд наукової та навчальної літератури, випущеної науково-педагогічними працівниками інституту.
Також були нагороджені та відзначені переможці третього конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Почесне друге місце у конкурсі у номінації «Удосконалення засобів протипожежного та цивільного захисту» здобула розробка винахідників ЧІПБ «Сіпоріз».
Нагороду від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна отримав представник авторського колективу, ідейний натхненник, конструктор та розробник майор с. ц. з. Олег Землянський.
З метою участі у виставці та численних заходах, які відбуваються у рамках форуму другого дня, прибула численна делегація у складі науково-педагогічних працівників, магістрів та найактивніших членів наукового товариства інституту.

 

ННВВ, ВЗ з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.