RSS

Новини навчальних закладів

29.09.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

Перспективи наукових досліджень у галузі пожежної та техногенної безпеки на замовлення ДСНС України

28 вересня у Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України відбулося засідання профільної секції Науково-технічної ради ДСНС України. Участь у засіданні взяла делегація Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України у складі: головного наукового співробітника Сергія Поздєєва, завідувача кафедри пожежно-профілактичної роботи Оксани Кириченко, начальника навчально-науково-виробничого відділу майора с. ц. з. Інни Гуріненко, начальника науково-дослідної лабораторії інновацій у сфері цивільної безпеки підполковника с. ц. з. Віталія Нуянзіна.
Першим питанням порядку денного засідання були звіти за виконанням етапів відкритих науково-дослідних робіт. Про стан виконання двох науково-дослідних робіт, головним виконавцем яких визначений інститут, доповіли С. Поздєєв та В. Нуянзін. Другим важливим питанням для обговорення на засіданні секції стало формування тематики наукових досліджень у сфері пожежної і техногенної безпеки на 2017 рік.
Під час обговорення перспектив науково-технічної діяльності на майбутній 2017 рік, директор Департаменту полковник с. ц. з. Олександр Щербаченко вказав, що реформування наглядового блоку пов’язане з переходом до ризикорієнтованого підходу в оцінці небезпеки об’єктів на державному рівні. Таким чином, замовлення майбутніх науково-дослідних робіт буде здійснюватися, в першу чергу, відповідно до потреби в обґрунтованих методиках оцінки ризиків для різних галузей народного господарства.

 ННВВ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.