RSS

Новини навчальних закладів

07.10.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

Популяризація наукової діяльністі серед першокурсників інституту

6 жовтня в інституті відбулася зустріч представників Наукового товариства з курсантами першого курсу.
На початку заходу із вступним словом до першокурсників звернувся голова Наукового товариства кандидат технічних наук підполковник служби цивільного захисту Віталій Нуянзін. Очільник товариства розповів про особливості та переваги науково-дослідної роботи в інституті, можливості для розвитку та розширення кругозору, які відкриваються перед тими, хто займається наукою, а також залучення курсантів та студентів до поглибленого вивчення та дослідження актуальних проблем.
Також перед присутніми виступили курсант п’ятого курсу факультету пожежної безпеки Євген Хандусь та курсант другого курсу Анна Черняк. Старші товариші поділилися власним досвідом участі в конференціях, конкурсах наукових робіт, продемонстрували світлини з цих заходів, розповіли про перспективи, що відкрилися для них у процесі наукового пошуку.
На завершення зустрічі секретар Наукового товариства кандидат психологічних наук капітан служби цивільного захисту Євгеній Школяр ознайомив новобранців з новітніми розробками науковців інституту, розповів про організацію наукової діяльності за участю курсантів та студентів, надав інформацію про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, конференції, що проводяться в інституті та споріднених навчальних закладах, а також розповів про конкурс «Кращий курсант (студент) – науковець року», що проходить серед курсантів та студентів навчального закладу.

 Наукове товариство

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.