https://www.high-endrolex.com/10 Новини з навчального полігону НУЦЗУ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

НУЦЗУ

Новини з навчального полігону НУЦЗУ

Як завжди, цікавим, пізнавальним і насиченим видався минулий тиждень для першокурсників Національного університету цивільного захисту України, які наразі проходять навчальну практику на полігоні в урочищі Фігурівка.

Майбутні рятувальники на занятті з дисципліни радіаційний, хімічний та біологічний захист, що провів старший викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки університету підполковник служби цивільного захисту Олександр Ігнатьєв,  вперше відпрацювали норматив з самогасіння.  Кожен з курсантів набув необхідних практичних навичок.

Зранку 24 травня було проведено змагання між факультетами з легкоатлетичного кросу на 1000м у залік спартакіади табірного збору 2014 року. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда факультету пожежної безпеки з результатом 3 хвилини 37 сек. ІІ місце посіла команда факультету оперативно-рятувальних сил з результатом 3 хвилини 44 сек. та ІІІ місце залишилось за командою факультету цивільного захисту», заліковий час склав 3 хвилини 46 сек. Серед навчальних взводів місця розподілились наступним чином: ПБ-13-411 (3хв.35 сек.), ЦЗ-13-112 (3хв.39 сек.), ПБ-13-213 (3хв.40 сек.), ПБ-13-412 (3хв.41 сек.), ПБ-13-211 (3хв.46 сек.), ЦЗ-13-411 (3хв.50 сек.), ПБ-13-212 (3хв.53 сек.). В особистому заліку І місце посів курсант Бондаренко О.В. (3хв.07 сек.), ІІ місце – курсант Колеснік Г.К.(3хв.22 сек.), ІІІ місце – курсант Мисюк В.В. (3хв.23 сек.). Всі переможці були нагороджені грамотами.

На навчальному полігоні продовжуються змагання на першість табірного збору з міні-футболу. Триває запекла боротьба між навчальними групами. І наразі вже можна виділити явного фаворита змагань  - групу ПБ-13-412, які ще жодного разу не програли.

25 травня всі курсанти, яким виповнилося 18 років, взяли участь у голосуванні на виборах Президента України.

Загалом, вихідні на навчальному полігоні пройшли весело та цікаво.