https://www.high-endrolex.com/10 Курсанти Національного університету цивільного захисту України стали призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

26.04.2011
НУЦЗУ

Курсанти Національного університету цивільного захисту України стали призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Днями у м. Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів. Серед них – курсанти 2-го та 1-го курсів факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України. У командному заліку збірна університету разом із спортсменами команди Харківської області стали чемпіонами змагань. А в особистому заліку чемпіоном спортивних перегонів на довгій дистанції став Д. Ковріга, М. Авраменко посів ІІ місце, а третє – В.Щербак. На середній дистанції переможцем став О.Пасюта, срібним призером – М. Авраменко, а бронзу виборов В. Щербак.