RSS

Новини навчальних закладів

05.04.2011
НУЦЗУ

Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства»

 Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти спільно із Студентською радою Тернопільського національного педагогічного університету імені ВолодимираГнатюка 1-3 квітня 2011 рокупроводилась Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українськогосуспільства».
В межах конференції працювали такі секції:

  • законодавча основа діяльності студентських організацій (органів студентського самоврядування, студентських профспілок, студентських наукових товариств та ін.) у вищих навчальних закладах;
  • громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства;   
  • популяризація здорового способу життя серед студентської молоді;
  • міжнародна співпраця ОСС та міжнародні програми для студентів;
  • розвиток студентських ЗМІ та особливості молодіжної журналістики.
У роботі конференції взяли активну участь понад 100 осіб: представники ВНЗ України, країн СНД, Польщі та Німеччини.
Від Національного університету цивільного захисту в роботі конференції взяв участь заступник голови ради самоврядування НУЦЗУ курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки молодший сержант служби цивільного захисту Бондаренко Михайло Юрійович. Він виступив із доповіддю «Законодавча основа діяльності науково-дослідної роботи курсантів та студентів (на прикладі Національного університету цивільного захисту України)». Науковий керівник - Островерх Ольга Олександрівна, начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент.
За підсумками роботи заходу Бондаренко М.Ю. був нагороджений Сертифікатом учасника конференції. Його доповідь визнана однією з найкращих.
Матеріали конференції було опубліковано у збірнику матеріалів Міжнародної студентської конференції: «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства».
 
 
 
 
 
 
 
Рада самоврядування НУЦЗУ, прес-служба НУЦЗУ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.