Новини навчальних закладів
У сучасних умовах захист населення і територій від природних і техногенних надзвичайних ситуацій є одним із найбільш важливих завдань національної безпеки України. Тому головною метою наукової діяльності співробітників Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) є організація, проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень з актуальних проблем забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від техногенних аварій та природних катастроф.
Не тільки бути сильними, мужніми і витривалими пожежниками-рятувальниками, щоб захищати Батьківщину від вогню, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій, навчають курсантів та студентів в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (розташована у Черкасах по вулиці Онопрієнка, 8). Звичайно, велика увага тут приділяється навчальному процесу, який організований на найвищому рівні, та професійній підготовці. Навіть є своя навчальна пожежно-рятувальна частина, яка знаходиться у бойовому розрахунку УМНС України в Черкаській області і бере участь у гасінні пожеж, які трапляються у місті… Але цей навчальний заклад найвищого, IV рівня акредитації відомий на всю Україну ще й своїми науковцями та спортсменами, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів області, України, Європи та світу з різних видів спорту, своїми колективами художньої самодіяльності та командою КВН «Зворотна тяга»!
13 квітня 2011 року о 10 годині на кафедрі автоматичних систем безпеки факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) розпочнеться науково-практичний семінар «Пожежна безпека по-Європейськи».
На факультеті цивільного захисту та техногенної безпеки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшли Дні науки. В їх рамках 7-8 квітня відбулися ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми технічних та природничих наук у забезпеченні діяльності служби цивільного захисту» (організована кафедрою загально-технічних дисциплін) та ІІІ Міжвузівська науково-практична конференція «Філософські та соціально-гуманітарні аспекти техногенної безпеки» (організована кафедрою філософії і мовної підготовки та кафедрою суспільних дисциплін).
Студенти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) вирішили поквапити весняне тепло, відтворивши давній український обряд закликання весни у фольклорно-етнографічній композиції «Веснянки», а допомагали їм у цьому працівники виховного відділу факультету цивільного захисту та техногенної безпеки.
6 квітня, напередодні 25-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, 48 курсантів третього курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у супроводі начальника курсу підполковника служби цивільного захисту Олега Ножка, начальника відділу соціально-гуманітарної роботи підполковника служби цивільного захисту Станіслава Щіпця та старшого викладача кафедри техніки факультету пожежно-рятувальної діяльності капітана служби цивільного захисту Ігоря Бурляя відвідали місто Чорнобиль.
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) спільно з Черкаським державним технологічним університетом завершує попередню підготовчо-організаційну роботу щодо проведення у Черкасах Першої Міжнародної науково-технічної конференції «ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ – 2011 (результати, проблеми, перспективи)». До програмного комітету також залучені представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Інституту кібернетики НАНУ імені В.М. Глушкова, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного технічного університету України «КПІ», Харківського національного університету радіоелектроніки, Ужгородського національного університету, Інституту математики та інформатики м. Варна (Болгарія), Технологічного університету м. Ржешув (Польша).
На кафедрі філософії і мовної підготовки факультету цивільного захисту та техногенної безпеки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) підведено підсумки олімпіад з української та іноземної мов.
Начальник сектора психологічного забезпечення Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) підполковник служби цивільного захисту Сергій Мордюшенко та курсант 4 курсу Геннадій Авер’янов взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції курсантів і студентів «Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності», що пройшла 31 березня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України.
Кафедра пожежної профілактики факультету цивільного захисту та техногенної безпеки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) провела олімпіаду з предмету «Пожежна профілактика в населених пунктах» серед студентів другого курсу. При підведенні підсумків враховувалась швидкість та правильність розв’язання задач.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.