Новини навчальних закладів
Курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), які захоплюються бойовими мистецтвами та є членами Черкаського спортивного клубу «Ронін» (самурай без володаря) взяли участь у зйомках прямого ефіру телепрограми «Підйом» ТОВ «Новий канал» з ведучим Олександром Педаном.
Курсант другого курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Марія Великоцька (на фото – крайня зліва) в особистому заліку виборола третє місце серед юніорів на Чемпіонаті України з дуатлону (біг 5 км + велогонка 20 км + біг 2,5 км).
Змагання відбулися 12 квітня у Полтаві.
Студентка 2 курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Тетяна Тарасенко у складі команди Черкаської області вдало виступила на Відкритому чемпіонаті України серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК з кульової стрільби у приміщенні, 1991 року народження та молодших.
13 квітня на базі Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшов науково-практичний семінар «Пожежна безпека по-Європейськи», участь в якому взяли представники професорсько-викладацького складу АПБ, курсанти та студенти 3 курсу, представники Управління МНС України в Черкаській області, компаній – виробників систем автоматичного протипожежного захисту та організацій, що займаються проектуванням і встановленням систем протипожежного захисту. Зокрема, перед присутніми виступили головний фахівець, начальник проектного відділу ТОВ «Алтосан» Олексій Коваленко, старший менеджер ТОВ ВКПФ «Тірас» Людмила Михальченко провідний аналітик ТОВ НВФ «Бранд Майстер плюс» Євген Котов та начальник сектору ліцензування УМНС України в Черкаській області Олексій Биков.
13 квітня на базі Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшла Друга міжвузівська науково-практична конференція «Прикладні аспекти застосування хімії у сфері цивільного захисту», організована кафедрою хімії та процесів горіння факультету пожежно-рятувальної діяльності АПБ.
Представники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) заступник начальника 3 курсу з виховної роботи старший лейтенант служби цивільного захисту Віталій Назаренко, члени курсантського та студентського самоврядування АПБ курсант 4 курсу старший сержант служби цивільного захисту Олена Борсук та студентка 3 курсу Анна Артюхова напередодні 25-роковин аварії на ЧАЕС відвідали батьків Героя Радянського Союзу, Кавалера Почесної відзнаки Президента України – зірки «За мужність», лейтенанта внутрішньої служби Володимира Правика, які нині живуть на околиці м. Ірпінь Київської області.
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) спільно з КП «Черкасиоблкіно» (директор – Іван Козленко) напередодні 25 річниці аварії на ЧАЕС організувала проведення меморіальних «Чорнобильських тижнів Черкащини».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.