Новини навчальних закладів
Творча група у складі десяти курсантів та студентів – учасників художньої самодіяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяла участь у ІІ Фестивалі героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту МНС України, членів їхніх сімей та ветеранів і пенсіонерів МНС, присвяченому Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років та 15-й річниці Міністерства надзвичайних ситуацій України.
Старший викладач кафедри техніки факультету пожежно-рятувальної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) майор служби цивільного захисту Павло Кучер та курсант 2 курсу цього ж факультету, заступник командира 28 навчального взводу, сержант служби цивільного захисту Олексій Дудник взяли участь у навчально-тренувальному зборі з альпінізму, який проводила Черкаська обласна федерація альпінізму і скелелазіння з 24 квітня по 2 травня на Фороському канті АР Крим.
28 квітня курсанти 3 курсу (31 та 33 навчальних взводів) Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України разом із заступником начальника курсу старшим лейтенантом служби цивільного захисту Віталієм Назаренком та закріпленими викладачами майором служби цивільного захисту Юрієм Отрошем і старшим лейтенантом служби цивільного захисту Олександром Землянським відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка», розташований у північній частині міста Умань Черкаської області.
28 квітня на базі закладу освіти «Гомельський інженерний інститут» МНС Республіки Білорусь пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Надзвичайні ситуації: теорія і практика», участь в якій взяли науковці з навчальних закладів Республіки Білорусь, України, Росії та Азербайджану, а також практичні працівники, які цікавляться питаннями пожежної та екологічної безпеки. Серед учасників наукового заходу була й делегація з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України у складі доцента кафедри техніки факультету пожежно-рятувальної діяльності, кандидата історичних наук, полковника служби цивільного захисту Сергія Биченка та курсантів 2 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Дмитра Дикого і Євгена Харковця (на фото).
27 квітня Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) знову приймала гостей. З проханням надати можливість відвідати навчальний заклад, який носить ім’я Героїв Чорнобиля, у дні 25-ї річниці аварії на ЧАЕС звернулися до ректора АПБ керівники Черкаського політехнічного технікуму та Черкаських загальноосвітніх середніх шкіл № 6 і № 33.
У рамках програми розвитку дружніх відносин між колективом АПБ, службовцями Державної агенції України з управління зоною відчуження та працівниками 2-го загону Державної пожежної охорони з охорони зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення працівники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України майор служби цивільного захисту Ігор Грінько та капітани служби цивільного захисту Олег Грінько і Костянтин Юрченко взяли участь у мітингу-реквіємі, який пройшов в ніч з 25 на 26 квітня на території Чорнобильської атомної електростанції і був присвячений 25-річниці аварії на ЧАЕС.
Команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) з кульової стрільби у складі курсанта 1 курсу Назара Осіпенка та майстрів спорту України міжнародного класу з кульової стрільби курсанта 4 курсу Дарії Шаріпової, студента 4 курсу Дмитра Іванова, студентки 2 курсу Тетяни Тарасенко та студента 1 курсу Сергія Куліша успішно виступила на Х літній Універсіаді України 2011 року з кульової стрільби.
Спортсмени Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), які займаються веслуванням на байдарках та каное, курсанти 3 курсу Вадим Борецький та Олександр Скороход (майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, сержант служби цивільного захисту), курсант 2 курсу Олександр Перекупко та першокурсник Андрій Точальний планують вдало виступити у складі збірної Черкаської області на Кубку України з веслування на байдарках та каное пам’яті Ю. Рябчинської серед дорослих та юніорів, що розпочався в Дніпропетровську. Головне завдання цих змагань – відбір кандидатів до збірних команд України серед дорослих та юніорів.
Курсант 2 курсу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Андрій Суботін успішно пройшов перший кастинг нового телевізійного проекту Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» – мистецького шоу «Рось шукає таланти», співорганізатором якого є Черкаська обласна державна адміністрація.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.