RSS

Новини навчальних закладів

15.12.2020
НУЦЗУ

 Національний університет цивільного захисту України – лідер в системі ДСНС за показниками наукометричної бази Scopus

За результатами 2020 року, наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України опублікували у міжнародній наукометричній базі Scopus 84 статті. Загальна кількість статей у профілі університету становить 318. Індекс цитування статей, тобто H-індекс, НУЦЗУ досяг рекордних показників як в системі підготовки кадрів ДСНС, так і серед закладів вищої освіти України зі специфічними умовами навчання, і тепер становить 15. Це свідчить про те, що співробітники закладу вищої освіти активно публікують інноваційні результати наукових досліджень у виданнях, які індексуються базою Scopus.
Scopus – це міжнародна бібліографічна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Індексує понад 18 000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.
Вітаємо колектив університету з високою міжнародною оцінкою командної роботи! Побажаємо Вам, перш за все міцного здоров’я, творчого натхнення і подальших успіхів щодо просування нашого університету на міжнародну наукову арену!
 
Відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.