RSS

Новини навчальних закладів

22.09.2020
ЛДУ БЖД

В Університеті відкрито комплекс лабораторій інформаційних систем і технологій у галузі цифрової безпеки

Новий навчальний рік у Львівському державному університеті розпочався у новітніх аудиторіях. До комплексу увійшли 5 надсучасних лабораторій, які дозволяють на високому технічному рівні проводити навчання як у контактні, так і в дистанційній формах.

Кожна з відкритих аудиторій має свою особливість, так лабораторія соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (ауд.301) має розвивати у здобувачів освіти соціальні навички та комунікативні здібності під час проведення тренінгів, тімбілдінгів, командної роботи та презентації власних проєктів.

Лабораторія проєктування та забезпечення безпеки інформаційних систем (ауд.302) призначена для формування у майбутніх фахівців навиків щодо проєктування та розробки Веб-застосунків із визначеним рівнем безпеки від несанкціонованих проникнень.

Лабораторія інформаційних систем та технологій програмування (ауд.303) формуватиме у майбутніх фахівців з комп’ютерних наук навики щодо розробки програмного забезпечення, систем підтримки прийняття рішень та інформаційних систем, що дозволяють підвищити ефективність функціонування оперативно-рятувальної служби.

Лабораторія цифрових методів обробки та захисту інформації (ауд.304) призначена для формування у майбутніх фахівців з кібербезпеки основних понять щодо захисту корпоративних мереж та програмних продуктів.

Лабораторія прикладної математики (ауд.305) націлена на формування загальних компетенцій та розвитку креативності і логічного мислення у курсантів та студентів Університету.

Загалом комплекс лабораторій обладнано 70-ма робочими місцями із сучасною комп’ютерною технікою, системою віддаленого доступу та керування робочим місцем студента, мультимедійною технікою та іншими технічними засобами навчання, які значно покращують якість та комфорт проведення занять.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.