RSS

Новини навчальних закладів

10.09.2020
ЛДУ БЖД

Практичні заняття

Кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт проводить відпрацювання практичних занять (які були вимушено припиненні під час дистанційного навчання) для курсантів Університету. Зокрема, науково-педагогічні працівники кафедри проводять відпрацювання практичних занять з дисципліни «Організація роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання» (ОР в ЗІЗОД) з курсантами другого курсу.
Заняття відбуваються на території ЛДУБЖД, а їх метою є відпрацювання практичних навиків роботи особового складу в апаратах на стисненому повітрі (АСП), організація та проведення розвідки ланками ГДЗС в задимленому середовищі, підвищення рівня фізичної витривалості та орієнтування в просторі під час роботи в АСП в обмеженому просторі.
Слід зазначити, що від вміння правильно обслуговувати та професійно працювати в АСП в подальшому залежить життя не тільки самого користувача, але й особового складу, що перебуватиме під його контролем. Саме тому дуже важливо на перших заняттях наголосити на важливості дисципліни та здійснити практичне відпрацювання всіх ключових елементів роботи в АСП.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.