RSS

Новини навчальних закладів

10.02.2020
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулось відкрите лекційне заняття з дисципліни «Основи охорони праці»

В Університеті відбулось відкрите лекційне заняття з дисципліни «Основи охорони праці» на тему: «Розслідування нещасних випадків при виконанні трудових обов'язків», що провела доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці Орислава Горностай.
Курсантам та студентам 4 курсу спеціальності «Пожежна безпека» надано інфомацію щодо видів нещасних випадків; послідовності проведення їх розслідування, залежно від виду; структури взаємодії між учасниками процесу розслідування; наповнення матеріалів справи з розслідування випадків виробничого травматизму, а також граничних термінів кожного етапу розслідування. За матеріалами лекції курсанти та студенти змогли оцінити складність проведення процедури розслідування нещасних випадків, а також невідповідності між сучасною законодавчою базою та застарілою галузевою. Враховуючи, що заняття проводилося для майбутніх керівників ДСНС різного рівня, важливо не тільки знати порядок розслідування нещасних випадків, а й орієнтуватися у певних нюансах його проведення. Це сприятиме як успішному розслідуванню, так і підвищенню безпеки праці у підрозділах ДСНС України.
На думку присутніх, заняття проведено на високому навчально-методичному рівні, тема лекції є актуальною, практично корисною.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.