RSS

Новини навчальних закладів

12.06.2020
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбувся випуск курсантів-психологів Національної академії Національної гвардії України, які отримали робітничу спеціальність “Рятувальник-верхолаз”

12 червня в НУЦЗУ відбувся випуск курсантів-психологів Національної академії Національної гвардії України, які отримали робітничу спеціальність “Рятувальник-верхолаз”. 13 курсантів та 3 викладачі Національної академії Національної гвардії України отримали свідоцтво про закінчення курсів рятувальної та спеціальної підготовки на базі НУЦЗУ.
Під час навчання вони набули практичних навичок щодо роботи в опорному та безопорному просторі, методів та способів рятування постраждалих з висоти, а також опанували методику евакуації постраждалих з фунікулерів та канатних доріг.
Обидва виші системи МВС готують спеціалістів, які стоять на варті безпеки життя та спокою наших громадян. Така тісна співпраця НАНГУ та НУЦЗУ триває багато років поспіль і сприяє як обміну досвідом у справі підготовки всебічно розвинених фахівців, так і вихованню справжніх патріотів нашої держави.
Під час випускного екзамену курсанти Національної академії Національної гвардії України відпрацювали отримані навички рятувальної верхолазної підготовки. 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.