RSS

Новини навчальних закладів

29.04.2020
ЛДУ БЖД

Завершено проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році в дистанційному режимі

 Курсанти та студенти ЛДУБЖД протягом минулого тижня стали переможцями та призерами у таких напрямах наукових досліджень:
Диплом I cтупеня в галузi «Пожежна безпека» конкурсу, що вiдбувся в Національному університеті цивільного захисту України, отримав курсант Віталій Лендєл за підсумками захисту наукової роботи з теми «Удосконалення проведення пожежної вентиляції під час гасіння пожеж в житлових приміщеннях». Науковий керівник – завідувач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Едуард Гуліда.
Диплом I cтупеня в галузi «Цивільний захист» конкурсу, що вiдбувся в Національному університеті цивільного захисту України, отримала курсантка Анастасія Гончар за підсумками захисту наукової роботи з теми «Моніторинг пожежної безпеки об’єктів висотного будівництва». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Олег Міллер.
Дипломи IІI cтупеня в галузi «Цивільний захист» конкурсу, що вiдбувся в Національному університеті цивільного захисту України, отримали курсанти Василь Демчук і Тарас Ковальчук за підсумками захисту наукової роботи з теми «Удосконалення проведення пожежної вентиляції під час гасіння пожеж в житлових приміщеннях». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Василь Лущ.
Диплом IІI cтупеня в галузi «Пожежна безпека» конкурсу, що вiдбувся в Національному університеті цивільного захисту України, отримав курсант Сергій Семенов за підсумками захисту наукової роботи з теми «Оцінювання пожежних ризиків дитячого дошкільного закладу». Науковий керівник – начальник відділу організації науково-дослідної діяльності Сергій Ємельяненко.
Дипломи III cтупеня в галузi «Прикладна геометрія, інженерна грaфіка та технічна естетика» конкурсу, що вiдбувся у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», отримали студенти Володимир Яковчук, Василь Шеремей, Назар Тарапата за підсумками захисту наукової роботи з тем «Розробка графічного програмного забезпечення для аналізу безпеки укриттів» та «Вимоги технічної естетики у пожежній естетиці торгівельних центрів». Науковий керівник – завідувач кафедри управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій Євген Мартин.
Загалом за результатами участі курсантів і студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з понад 25 галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році здобуто 5 дипломів І ступеня, 7 – ІІ ступеня і 8 – ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та наукових керівників!
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.