RSS

Новини навчальних закладів

13.04.2020
ЛДУ БЖД

Досягнення студентів та курсантів Університету на науковій ниві

В українських закладах вищої освіти продовжується проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. Він триває в дистанційному режимі. Курсанти та студенти ЛДУБЖД протягом минулого тижня стали переможцями та призерами у таких напрямах наукових досліджень:
Дипломи II cтупеня в галузi «Нафтова і газова промисловість» конкурсу, що вiдбувся в Івано-Франківському НТУ нафти і газу отримали курсанти Ігор Головатчук і Сергій Семенов за підсумками захисту наукової роботи з теми «Ризик блискавки для об’єкта підвищеної небезпеки – нафтоперекачувальної станції». Науковий керівник – головний науковий співробітник відділу організації науково-дослідної діяльності Юрій Рудик.
Диплом ІI cтупеня за спеціальністю «Транспортні технології» конкурсу, що відбувся у Кременчуцькому НУ імені Михайла Остроградського, отримав курсант Артур Чорний за підсумками захисту наукової роботи з теми «Дослідження параметрів функціонування системи безпечного руху, паркування та виїзду спеціальних транспортних засобів ДСНС». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки Дмитро Руденко.
Диплом ІI cтупеня за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» конкурсу, що відбувся у Харківському НУ будівництва та архітектури, отримала студентка Валійон Є.О. за підсумками захисту наукової роботи з теми «Еколого-техногенна небезпека Хмельницького сміттєзвалища». Науковий керівник – начальник навчально-наукового інституту цивільного захисту Василь Попович.
Диплом ІІI cтупеня за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» конкурсу, що відбувся у Полтавському НТУ імені Юрія Кондратюка, отримала студентка Ліпська І.В. за підсумками захисту наукової роботи з теми «Еколого-техногенна небезпека Дунаївського сміттєзвалища». Науковий керівник – начальник навчально-наукового інституту цивільного захисту Василь Попович.
Дипломи III cтупеня в галузi «Управління проектами і програмами» конкурсу, що вiдбувся у Львівському національному аграрному унiверситетi (м. Дубляни), отримали курсантки Вікторія Драч та Анастасія Гончар за підсумками захисту наукової роботи з теми «Безпеко-орієнтоване управління інфраструктурними проектами». Науковий керівник – докторант Дмитро Кобилкін.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.