RSS

Новини навчальних закладів

02.03.2020
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам 2020 року

2 березня в Навчально-науково-виробничому центрі Національного університету цивільного захисту України відбулося урочисте вручення дипломів магістрам 2020 року, які знаходяться на державній службі та здійснювали навчання за замовленням Національного агентства України з питань державної служби. 7 випускників спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» отримали дипломи, 1 з них – з відзнакою.
Протягом навчання вони оволоділи теоретичними знаннями, практичними навичками й уміннями стосовно публічного управління та адміністрування, зокрема у сфері цивільного захисту, екологічної безпеки, соціального та гуманітарного розвитку тощо.
Із напутніми побажаннями до молодих фахівців звернувся проректор з навчальної та методичної роботи, кандидат психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олег Назаров. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань у складі підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підприємств та організацій нашої держави. Олег Олександрович побажав успіхів у подальшій роботі та бути гідними звання Випускника Національного університету цивільного захисту України.

 


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.