RSS

Новини навчальних закладів

17.10.2019
НУЦЗУ

Проректор з наукової роботи та науковці НУЦЗУ стали учасниками міжнародної конференції

15-16 жовтня 2019 року на базі Харківського Національного університету будівництва та архітектури відбулась ІХ міжнародна наукова конференція «Ресурс і безпека експлуатації конструкцій, будівель та споруд», в якій взяли участь науковці з різних куточків України та зарубіжжя. У роботі конференції взяли участь представники Національного університету цивільного захисту України. Проректор з наукової роботи Володимир Андронов, науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Стелла Горносталь та Олена Петухова та кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сергій Щербак. Вони взяли активну участь у роботі секції «Сучасні технології та споруди, що підвищують залишковий ресурс споруд водопостачання та водовідведення», де виступили з доповідями:

«Програмний комплекс управління роботою споруд біологічного очищення стічних вод» (д-р техн. наук, проф. Володимир Андронов, канд. техн. наук Стелла Горносталь);
«Підвищення безпеки експлуатації будівель за рахунок використання системи внутрішнього протипожежного водопостачання» (д-р техн. наук, ст. наук. співроб. Олександр Тарасенко, канд. техн. наук, доц. Олена Петухова, канд. техн. наук Стелла Горносталь, Сергій Щербак).
Матеріали, представлені у доповідях, викликали зацікавленість та жваву дискусію. За результатами роботи опубліковані тези конференції.
Прес-служба НУЦЗУ

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.