RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2019
НУЦЗУ

Фахівці та курсанти НУЦЗУ провели навчання з рятування постраждалих з висоти у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького

09 жовтня фахівці та курсанти Національного університету цивільного захисту України провели навчання на атракціоні “Канатна дорога” у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.
Майбутні рятувальники 3-х курсів факультетів оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки закладу вищої освіти під керівництвом викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Андрія Мельниченка і завідувача курсів рятувальної та спеціальної підготовки Сергія Кулакова евакуювали 4 постраждалих з двох кабінок, які внаслідок імітованої непередбачуваної зупинки атракціону опинилися на висоті 22 метри. 
За допомогою альпіністського та рятувального обладнання верхолази НУЦЗУ провели евакуацію постраждалих між другою та третьою опорою з двох напрямків: зі сторони парка Горького та мікрорайону Павлове поле.  
Підвісна канатна дорога — найстаріший атракціон парку Горького. Йому 46 років. Довжина маршруту – 1385 метрів, які можна подолати за 18 хвилин. У цей час пасажир піднімається на висоту від 8 до 26 метрів над землею.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.