RSS

Новини навчальних закладів

04.10.2019
НУЦЗУ

Проректор НУЦЗ України взяв участь у роботі vіжнародної конференції

03 жовтня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розпочалася робота XVІI Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми екологічної безпеки». 

У роботі організаційного комітету та пленарного засідання конференції взяв участь проректор з наукової роботи – начальник науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Володимир Андронов, якому було надане слово для привітання учасників заходу.
 
 
Разом із проректором у роботі міжнародної конференції взяв участь ад’юнкт 1-го року денної форми навчання за спеціальністю "Технології захисту навколишнього середовища" Євген Макаров.
Згідно з програмою конференції в секції «Охорона атмосфери від антропогенного впливу» була запланована доповідь завідувача кафедри Володимира Колоскова з теми «Фактори екологічного стану територій прилеглих до полігонів твердих побутових відходів».
 
 
Результати роботи співробітників НУЦЗ України на Міжнародній конференції стануть плідним підґрунтям для подальшого розвитку співробітництва з провідними закладами вищої освіти України у галузі екологічної безпеки.
 
Кафедра прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, прес-служба НУЦЗУ
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.