RSS

Новини навчальних закладів

18.06.2019
НУЦЗУ

Представники та студенти НУЦЗУ та ЧІПБ НУЦЗУ підвищили свій фах під час щорічного стажування у Поморській Академії (м. Слупськ, Польща)

10-14 червня у рамках проведення щорічного стажування та підвищення кваліфікації у Поморській Академії (м. Слупцьк, Польща) представники Національного університету цивільного захисту та його структурного підрозділу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля стали учасниками V міжнародної наукової конференції  V міжнародної наукової конференції  “Безпека країн Центральної і Східної Європи. Соціальні, економічні, політичні й військові питання та сучасні проблеми”. Співорганізатором заходу є НУЦЗУ, а до складу організаційного комітету конференції входять ректор університету Володимир Садковий, начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська та провідний науковий співробітник центру Володимир Стрельцов.
Члени делегації НУЦЗУ отримали сертифікати учасників конференції та склали заліки зі стажування. Також під час візиту начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська та завідувачка кафедри менеджменту ННВЦ Вікторія Шведун провели робочу зустріч з деканом факультету управління та безпеки  Анджеєм Урбанеком, під час якої було розроблено додаткову угоду щодо навчання студентів-бакалаврів  НУЦЗУ зі спеціальності «Туризм» за програмою подвійного диплому у Поморській Академії за спеціальністю «Готельна справа та гастрономія».
Відповідно до ухваленої угоди між Національним університетом цивільного захисту України та Поморською Академією (м. Слупськ, Польща) студенти-бакалаври навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ зі спеціальності «Туризм» пройшли своє перше стажування та ознайомилися з туристичною сферою республіки Польща.

 

Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.