RSS

Новини навчальних закладів

01.04.2019
НУЦЗУ

Курсанти НУЦЗУ отримали дипломи І та ІІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова і газова промисловість»

Днями в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість». Активними учасниками заходу стали курсанти факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України. Дар'я Рубан та Вячеслав Руденко представили результати досліджень з теми «Запобігання утворенню вибухонебезпечних газоповітряних сумішей при завантаженні коксових печей». Курсанти отримали диплом І ступеня. Їхнім науковим керівником є заступник начальника кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Юрій Луценко. 

  

Курсанти Олександр Прохоров та Ярослав Матірко представили результати досліджень з теми «Підвищення екологічної безпеки підприємств нафтової і газової промисловості» під керівництвом старшого викладача кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Стелли Горносталь. Вони були нагороджені дипломом ІІІ ступеня.

Члени комісії визначили якісну підготовку вихованців університету та висловили сподівання, що учать у конкурсі сприятиме подальшому творчому та професійному зростанню учасників. Вітаємо призерів конкурсу та бажаємо подальших успіхів!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.