RSS

Новини навчальних закладів

26.12.2018
НУЦЗУ

В НУЦЗУ вийшли з друку монографія «Державне управління забезпеченням ґендерної рівності в Україні» і фаховий збірник наукових праць

Цей рік навчально-науково-виробничий центр Національного університету цивільного захисту України завершує виходом з друку колективної монографії «Державне управління забезпеченням ґендерної рівності в Україні» і фахового збірника наукових праць. Зазначена монографія – перша колективна наукова розробка щодо державноуправлінських питань забезпечення ґендерної рівності, підготовлена в закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Авторами монографії є керівництво та наукові співробітники ННВЦ – Домбровська С.М., Мороз В.М., Грень Л.М., Леоненко Н.А. і Мороз С.А. У монографії обґрунтовано напрями розвитку механізму державного управління трудовим потенціалом з позиції забезпечення ґендерної рівності, а також удосконалення його нормативно-правової бази.
Крім того, за загальною редакцією ректора університету Садкового В. П. друком також вийшов фаховий збірник наукових праць категорії «Б» «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління» (2018, № 2 (9)). Автори статей, розміщені на його сторінках, можуть забрати свій авторський примірник у навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗУ.


Навчально-науково-виробничий центр
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.