RSS

Новини навчальних закладів

30.11.2018
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відкрито нові навчальні аудиторії та науково-дослідні лабораторії

Урочисто відкрили нові структурні підрозділи університету Григорій Рева, міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (2002-2005 рр.), Володимир Палюх, ректор Харківського пожежно-технічного училища — Інституту пожежної безпеки (1990-1998 рр.), Володимир Росоха, ректор Харківського інституту пожежної безпеки МВС України (1998-2000 рр.), Академії пожежної безпеки України (2000-2004 рр.) Академії цивільного захисту України (2004-2005 рр.), ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий, очільник ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв.
Так, нові аудиторії, серед яких — кризовий центр, оснащені комп'ютерною та сучасною мультимедійною технікою, інтер-активними дошками та міні-АТС для розгортання оперативного зв'язку між учасниками навчального процесу.
У науково-дослідній лабораторії кафедр пожежної та техногенної безпеки об’єктів та технологій і пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки з дослідження пожежної безпеки речовин та матеріалів планується проведення лабораторних робіт з дисциплін “Пожежна безпека технологічних процесів”, “Промислова безпека”, “Потенційно небезпечні технології та їх ідентифікація” тощо. Лабораторія обладнана експериментальними установками для випробування на поширення полум’я поодиноко прокладених кабелів і проводів та дослідження зміни тиску в системах зберігання ЛЗР та ГР під впливом теплових потоків; вимірювальним устаткуванням температури в інфрачервоному діапазоні, мікроскопом з функцією підключення до ПК; сучасними витяжними шафами, а також ноутбуками для студентів та стаціонарним комп’ютером для викладача, які підключено до проектора й інформацію виводиться на великий екран.
Також цього дня відбулася презентація лабораторії хімічних та біологічних небезпек. Вона була передана у користування Агенцією зі скорочення військової загрози Міністерства оборони США у рамках Програми радіаційної хімічної, біологічної та ядерної підготовки. Лабораторія призначена для підготовки фахівців, які залучаються до проведення робіт на об’єктах з можливого виготовлення вибухових, бойових отруйних речовин та біологічної зброї. Модульна система комплектації дає можливість імітувати роботу лабораторій з виготовлення основних засобів для здійснення протиправної або терористичної діяльності.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.