RSS

Новини навчальних закладів

10.10.2018
НУЦЗУ

Науковці НУЦЗ України взяли участь у роботі XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех–2018»

9 жовтня розпочала роботу XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2018». Представники наукової спільноти Національного університету цивільного захисту України взяли активну участь у її роботі. Очолив делегацію науковців – проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Андронов.
Інноваційність виставкової експозиції університету була високо оцінена заступником голови ДСНС України генерал-лейтенантом служби цивільного захисту Русланом Білошицьким. Він зазначив, що більшість експонатів - це унікальні розробки, які не мають вітчизняних аналогів та вкрай необхідні у повсякденній діяльності аварійно-рятувальних підрозділів.
В рамках першого дня виставки відбулося пленарне засідання ювілейної 20-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку», під час якого Володимир Андронов зробив цікаву та змістовну доповідь. 10 жовтня заплановано доповіді науковців НУЦЗУ в рамках секційних засідань та круглого столу з широкого кола питань сфери цивільного захисту.
 
 
 
 
 
 
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.