RSS

Новини навчальних закладів

08.10.2018
НУЦЗУ

Спільний україно-польський журнал East Journal of Security Studies проіндексовано

Зусиллями співробітників навчально-науково-виробничого центру спільний україно-польський журнал East Journal of Security Studies проіндексовано у таких науково-репозитарних та наукометричних базах:
1. ResearchBib – міжнародна мультідисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе опис журналів більш ніж 5400 видавців.
2. Eurasian Scientific Journal Index – база даних найбільш важливих наукових журналів в Європі і Азії, де публікуються найбільш авторитетні дослідження.
3. OpenAIRE – найбільший європейський репозитарій, сховища пов'язані через регіональні та тематичні мережі. Дві з найбільших регіональних мереж OpenAire знаходяться в Європі і LA Referencia в Латинській Америці.
4. Google Академія – пошукова система по повних текстах наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року. Індекс «Академії Google» включає дані з більшості рецензованих онлайн журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки.
Усі статті East Journal of Security Studies, починаючи з № 3 будуть індексуватися у вищенаведених базах, а також отримають унікальний ідентифікаційний номер DOI.


Навчально-науково-виробничий центр
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.