RSS

Новини навчальних закладів

14.08.2018
НУЦЗУ

На Сумщині практикувалися майбутні хіміки – рятувальники

Протягом 2 тижнів курсанти Національного університету цивільного захисту проходили практику у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України ( м. Ромни Сумської області). Місце проведення практики саме на Сумщині було обумовлене тим, що саме у цьому регіоні дислокується базовий підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України.
З майбутніми рятувальниками проводили практичні заняття та знайомили з технікою, приладами та спорядженням найбільш досвідчені фахівці, за плечима яких безліч виїздів на різноманітні надзвичайні ситуації.
«Фахівці РХБ – захисту стають все більш затребуваними у сучасному технологічному світі, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв. - Для того, щоб реагувати на різноманітні виклики, які виникають у результаті цивілізаційного розвитку суспільства, наші спеціалісти постійно підвищують свою майстерність, у тому числі і на семінарах та конференціях за кордоном. Вважаю такий симбіоз молоді з досвідом досить корисним, а нашу взаємодію з навчальними закладами відомства ми збираємося продовжувати».
Фотоальбом подій можна переглянути за адресою: http://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/81437.html

За матеріалами офіційного сайту ДСНС України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.