RSS

Новини навчальних закладів

03.04.2018
ЛДУ БЖД

Доцент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Марія Онищук пройшла стажування в Академії Cуспільних Наук (м. Варшава, Польща)

В рамках підписаної між університетської угоди, з 19 по 30 березня доцент кафедри іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Марія Онищук пройшла стажування в Академії Cуспільних Наук (м. Варшава, Польща), де ознайомилася з навчальним процесом та особливостями викладання фахових гуманітарних дисциплін у вузі. Протягом двох тижнів Марія відвідала практичні заняття та лекції провідних викладачів Інституту англійської мови, мала нагоду поспілкуватися з керівництвом кафедр та інститутів, а також зі студентами вузу. Крім того, Марія Онищук прочитала низку лекції з таких дисциплін, як Педагогічна Майстерність, Перекладознавство, Міжкультурна Комунікація для студентів бакалаврату та магістрів.

 Під час зустрічі з в.о. ректора Академії професором Анною Бекєвіч обговорили перспективи міжнародної співпраці між кафедрами, щодо обміну досвідом та подальшого залучення академічного персоналу до написання спільних міждисциплінарних проектів. 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.