RSS

Новини навчальних закладів

29.03.2018
ЛДУ БЖД

Львівська політехніка приймала учасників регіонального семінару «Україна – НАТО: формула безпеки»

27 березня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася перша частина представницького регіонального семінару «Україна – НАТО: формула безпеки». Зазначимо, що Львів став першим містом, де відбудуться подібні заходи. Метою таких семінарів є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

У семінарі взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, народний депутат України Оксана Юринець. Вони виступили перед широкою аудиторією – студентами і викладачами Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка, курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, експертами і представниками громадських організацій.

Виступаючи на семінарі, Олег Синютка наголосив:

– Сьогодні 86 відсотків мешканців Львівщини бачать майбутнє України в Європейському Союзі, а 80 – у системі Північноатлантичного оборонного альянсу. Але для цього нам потрібно пройти велику і складну дорогу. Наше завдання сьогодні – згуртувати людей, розказати і пояснити, що тільки перехід на стандарти НАТО в усіх сферах життя дасть змогу Україні відчувати себе безпечно і дозволить розв’язувати проблеми як зовнішньополітичного характеру, так і питання внутрішнього розвитку та безпеки. Адже НАТО – це не тільки військова потуга, НАТО – це високі стандарти життя в усіх сферах. Коли ж ми говоримо про організацію, маємо на увазі й освіту, і прогресивну систему державного управління, нові технології і загалом – усі сторони життя.
Особливу зацікавленість присутніх викликали виступи, присвячені актуальним нині питанням кібербезпеки в умовах гібридної війни, фахівців департаменту інформаційної безпеки компанії SoftServe Романа Карпюка та Ігоря Беляєва.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.