RSS

Новини навчальних закладів

22.12.2017
ЛДУ БЖД

Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Людмила Кривачук завершила стажування в Uniwersyteti Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

У жовтні – грудні 2017 року завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи д. держ. упр., доц. Кривачук Л.Ф. проходила стажування на кафедрі теорії та методики соціальної роботи в Uniwersyteti Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. У рамках стажування було проведено цикл лекцій для студентів III курсу спеціальності «Соціальна робота» Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie з навчальних дисциплін: «Patologii społeczny» та «Superwizja w prace socjalnej».

Принагідно слід зазначити, що навчальна дисципліна «Супервізія в соціальній роботі» викладається також у нашому Університеті на магістратурі, спеціальності «Соціальна робота», тому важливим було вивчення польського досвіду у цій сфері, враховуючи, що процес супервізії у соціальній роботі в Польщі активно розвивається і у вересні 2017 р. були підготовлені перші сертифіковані супервізори соціальної роботи.

Окрім того, у рамках стажування Людмила Федорівна ознайомилася з особливостями освітнього процесу підготовки фахівців за спеціальністю «Соціальна робота» в Uniwersyteti Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie., зокрема з навчальними планами, методичними матеріалами, проходженням практик студентами. Обговорено також питання розвитку подальшої міжнародної співпраці у сфері соціальної роботи, обміну студентами, викладачами, проведення спільних науково-комунікативних заходів.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.