https://www.high-endrolex.com/10 Чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту в АПБ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

30.09.2013
ЧІПБ НУЦЗУ

Чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту в АПБ

27 вересня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля пройшов Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту, участь в якому взяли 11 команд підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Черкащини.
За підсумками змагань перше місце виборола команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, друге місце – команда Управління ДСНС України в Черкаській області, третє місце – Управління Служби безпеки України в Черкаській області.
В особистому заліку чемпіонами змагань стали курсанти 4 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності Іван Швець (у ваговій категорії до 80 кг) та Павло Вашук (до 90 кг), а курсант 4 курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Олександр Сиса (до 70кг) підтвердив норматив КМС.
Срібним призером Чемпіонату став курсант 4 курсу ФППД Олександр Лісовий (понад 90 кг), а курсант 2 курсу ФППД Сергій Семиз (до 75 кг) зайняв 5 місце.