https://www.high-endrolex.com/10 Курсант ЛДУ БЖД Михайло Домінюк став чемпіоном світу з гирьового спорту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.10.2011
ЛДУ БЖД

Курсант ЛДУ БЖД Михайло Домінюк став чемпіоном світу з гирьового спорту

Курсант 5 курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Домінюк здобув золото на XIX чемпіонаті світу з гирьового спорту. Змагання проходили з 12 по 17 жовтня 2011 року в столиці Греції м.Афіни. В змаганнях прийняли участь спортсмени із 15 країн світу, серед яких США, Росія, Італія, Франція, Німеччина та ін. Збірна команда України з гирьового спорту виступає на такому Чемпіонаті не вперше. До Греції на чолі із президентом Федерації гирьового спорту України Юрієм Щербиною цього року вирушило 28 українських богатирів, серед яких курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Домінюк.
Михайло Домінюк розповів, що на підготовку до виступу на Чемпіонаті світу йому знадобилось понад три місяці. «За одне тренування доводилось піднімати вагу, що в сумі складала понад 15 тонн», - розповідає курсант. Михайло працював у двох вправах: поштовху, де за 10хв підняв 89 разів дві гирі вагою по 32кг та ривку – за 10хв 118 підйомів однієї гирі вагою 32кг. Набравши суму 207 підйомів, спортсмен з відривом 9 очок випередив білоруського спортсмена та посів почесне 1-ше місце.
За результатами змагань збірна команда України виборола 1-ше загальнокомандне місце.
Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10