https://www.high-endrolex.com/10 Про перспективу співпраці Українських та Голландських рятувальників говорили під час зустрічі в ЛДУ БЖД | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

21.10.2011
ЛДУ БЖД

Про перспективу співпраці Українських та Голландських рятувальників говорили під час зустрічі в ЛДУ БЖД

Перспективи двосторонньої співпраці обговорили пожежники з Голандії під час візиту до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Вони зустрілися із проректором зі стратегічного планування та контролю Романом Ратушним, який розповів про навчальну та наукову діяльність Університету. Гості дізналися, що навчальний заклад входить до Європейської асоціації навчальних та наукових установ, які працюють в галузі безпеки людини (EFSCA).
Голандці розповіли, що представляють організацію «Пожежники без кордонів», яка співпрацює зі світовими виробниками пожежно-рятувальної техніки та спорядження, рятувальниками країн Європи, громадськими організаціями та фондами. Вони були вражені рівнем навчально-наукової бази університету та запропонували налагоджувати співпрацю. Особливо їх зацікавили фахівці з атомної та радіаційної безпеки.

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10