RSS

Новини навчальних закладів

27.01.2011

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-СТРІЛЬЦІ УКРАЇНИ НАВЧАЮТЬСЯ В АКАДЕМІЇ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

    З 20 по 24 січня спортсмени-стрільці з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) перебували у місті Львові, де взяли участь у Відкритому Кубку України з кульової стрільби серед юнаків 1993 року народження та молодших, а також у Відкритому Кубку України з кульової стрільби.
    У рамках Відкритого Кубку України з кульової стрільби серед юнаків 1993 року народження та молодших спортсмени змагалися за першість у виконанні вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки, 60 пострілів стоячи). Чемпіоном став студент 1 курсу АПБ Сергій Куліш, який є вихованцем КДЮСШ №2 – ШВСМ (тренери – випускники Академії пожежної безпеки Наталя Чепурна і Микола Вдовиченко). Сергій «вистріляв» 595 очок, чим ще раз підтвердив своє високе звання майстра спорту України міжнародного класу з кульової стрільби.
    Згідно з програмою Відкритого Кубку України з кульової стрільби чоловіки змагалися у виконанні вправи ГП-6, а жінки – у виконанні вправи ГП 4 (стрільба з пневматичної гвинтівки, 40 пострілів стоячи). За результатами цих змагань третє місце виборола курсант 4 курсу АПБ, вихованка Черкаської ШВСМ (тренери – Віктор Нагній, Наталя Чепурна), майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Дарія Шаріпова; шосте місце – студентка 3 курсу АПБ, вихованка тієї ж спортивної школи (тренери – Віктор Нагній, Микола Вдовиченко), майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Тарасенко.
    Серед чоловіків шосте місце посів студент 4 курсу АПБ, вихованець КДЮСШ № 2 (тренери – Віктор Нагній, Микола Вдовиченко), майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Іванов. Сергій Куліш на цих змаганнях виборов друге місце, зберігши свій результат у 595 очок.
    Зважаючи на те, що змагання у Львові були відбірковими, їх переможці увійдуть до складу збірної України з кульової стрільби, яка візьме участь у Чемпіонаті Європи з кульової стрільби (проходитиме з 28 лютого по 07 березня в Італії). Проте, завершивши змагання, Тетяна Тарасенко, Дарія Шаріпова та Сергій Куліш не повернулися до навчання в Академії пожежної безпеки, а відразу, у складі збірної команди України з кульової стрільби, поїхали до Німеччини – на Міжнародні змагання з пневматичної зброї, які будуть проходити у місті Мюнхені до 1 лютого (розпочалися 26 січня).
 


    На фото: чемпіон України з кульової стрільби Сергій Куліш; Дмитро Іванов та Тетяна Тарасенко: «Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу – беззаперечний доказ високих спортивних досягнень».


 


Сектор ЗГ та ЗМІ АПБ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.