RSS

Новини навчальних закладів

16.11.2010
НУЦЗУ

Харків'янка Олена Меркулова привезла найвищу нагороду з чемпіонату світу з гирьового спорту. Відеорепортаж телеканалу Фора

Дівчина з гирею вагою в шістнадцять кілограмів. Раніше таке явище було більше схоже на міф. Сьогодні ж гирьовий спорт серед жінок стає все більше популярним, каже тренер В’ячеслав Кононович. Олена Меркулова почала займатися гирьовим спортом, коли стала студенткою. Для золотої медалістки чемпіонату світу цей вид спорту- спосіб самореалізації.
Представниці прекрасної статі мають певні переваги перед чоловіками, розповідає тренер Олени В’ячеслав Кононович. Вони свідомо підходять до своєї справи і є більш пунктуальними. Дехто все ж у це не вірить.
Незважаючи на переконливі кроки в гирьовому виді спорту дівчат, чоловіків в ньому все ж набагато більше. Євген тренується разом з Оленою. Каже, дівчина його нічим не поступаються. Не соромиться навіть звертатися до неї по допомогу.
Силові види спорту, в тому числі й гирьовий - це переконливий шлях до самовпевненості для жінки, впевнений психолог Михайло Анікеєнко.
З чемпіонату світу Олена Меркулова привезла відразу дві медалі. Арсенал нагород спортсменки поповнився золотом і сріблом.

 

 

ТРК Фора, автор – Анна Чередниченко, Дмитро Чеботарьов – «Вісті», ефір 15 листопада 2010 р.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.