https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-9 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту». | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

27.05.2022
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-9 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 р. № 1622-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».

Навчання проводилось в он-лайн форматі з 16 по 27 травня 2022 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні виконали реферати з актуальної тематики у сфері цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи викладача кафедри, кандидата технічних наук, доцента Валерія Юрченка.

На завершення навчання особливу увагу слухачі приділили практичним аспектам організації заходів цивільного захисту під час загрози та ведення бойових дій на території України. Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10