RSS

Новини навчальних закладів

01.02.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

Почесні гості

 

 

В останній день січня з робочим візитом в ГУ МНС України в Черкаській області побував заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Петрович Медвідь. Відвідав і Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Новопризначеного заступника Міністра по кадрах цікавило все: чим і як живе інститут, які нагальні питання турбують керівництво, професорсько-викладацький склад навчального закладу МНС України ІV рівня акредитації та його вихованців сьогодні.

Анатолій Петрович ознайомився з  навчальною і матеріально-технічною базою інституту, побував в клубі, в навчальній пожежно-рятувальній частині та в спортивно-оздоровчому комплексі новобудови інституту, що вже знаходиться на порозі здачі в експлуатацію. В критому манежі, де саме тренувалися до зимового чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту члени збірної інституту з ППС, мав змогу ще й послухати, як готуються до урочистостей члени художньої самодіяльності.

 

На фото: А.П. Медвідь у колі пожежників-рятівників Черкащини в критому манежі спортивно-оздоровчого комплексу інституту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.