Новини навчальних закладів
14 травня в інституті відбулося засідання науково-технічної ради. У рамках заходу було заслухано наукові доповіді професора кафедри процесів горіння кандидата фізико-математичних наук, доцента Анатолія Виноградова на тему «Обобщение и развитие научных основ экранирования теплового излучения распыленной водой» та начальника кафедри процесів горіння кандидата хімічних наук, доцента Віталіни Кукуєвої на тему «Квантово-хімічний підхід до створення нових вогнегасних речовин», які працюють над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня доктор наук. Теми доповідей викликали жваве обговорення, в якому взяли участь доктор технічних наук, професор Олег Яхно, доктор технічних наук, професор Євген Гаєв, доктор хімічних наук Борис Мінаєв, кандидати технічних наук Анатолій Антонов, Сергій Огурцов, Володимир Дунюшкін, Олександр Тищенко та ін.
14 травня представники інституту взяли участь у роботі онлайн-конференції під назвою "Data and Mapping for Humanitarian Assistance in Eastern Europe" (Інформаційне та картографічне забезпечення гуманітарної допомоги у Східній Європі). Цей захід проводився робочою групою з питань соціальної географії, США (World-Wide Human Geography Data Working Group). Доповідачем від ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України був начальник сектора міжнародних зв’язків підполковник служби цивільного захисту Максим Удовенко.
12 травня під час ранкового розводу на плацу інституту т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко нагородив грамотами переможців змагань з настільного тенісу і дартсу.
9 травня особовий склад інституту на чолі з т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майором служби цивільного захисту Василем Миколайовичем Андрієнком взяли участь в урочистих заходах, що пройшли у Черкасах з нагоди Дня Перемоги.
Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною за-платив український народ за участь у найстрашнішій, за всю світову історію, війні 1941-1945 рр.. Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.
7 травня в інституті для студентів 13 групи та курсантів 17 навчального взводу було проведено практичне заняття з етнопсихології на тему: «Етнічні символи українського народу». Всі присутні були одягнуті в традиційні українські вишиванки, якими славиться наша культура, а заняття розпочалося з виконання Державного гімну України.
Важливим аспектом у процесі навчання майбутніх рятувальників є практична підготовка в оперативних підрозділах служби цивільного захисту. Відповідно до Положення про організацію та проведення практичної підготовки курсантів, студентів (слухачів) вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, згідно з графіком навчального процесу та з метою подальшого закріплення та поглиблення знань, вмінь і спеціальних навичок для курсантів випускного курсу організовано стажування, яке вважається завершальним етапом підготовки фахівця ДСНС України.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.