Новини навчальних закладів
Вже досить давно в інституті стало доброю традицією приділяти увагу та допомагати ветеранам навчального закладу. Керівництво та вихованці з повагою ставляться до них, запрошують їх на заняття, які проводяться з курсантами, відвідують, вітають зі святами. Нещодавно актив курсантсько-студентського самоврядування разом з Головою ветеранської ради інституту Андрієм Антоновичем Сіпком привітали ветерана...
13 серпня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля стартував табірний збір. Першокурсники та їх батьки для реєстрації зібралися біля входу в навчальний заклад. Потім вони в центрі культури та дозвілля зустрілися з керівним складом інституту на чолі з проректором Національного університету – начальником Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля генерал-майором служби цивільного захисту Василем Миколайовичем Андрієнком...
31 липня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля завершилась вступна кампанія 2014 року. Як зазначило керівництво інституту цього року вступна кампанія пройшла на належному рівні, усі бажаючі мали змогу вступити до лав майбутніх рятувальників. Для цього вступникам необхідно було подати документи, отримати прохідний бал ЗНО, пройти медичний огляд та успішно здати іспит з фізичної підготовки.
Керівництво навчального закладу разом з вихованцями інституту неодноразово приймали участь у поліпшенні благоустрою мікрорайону Луначарського, де розташований і сам заклад. Цього разу силами особового складу було реконструйовано зупинку, - це дасть можливість жителям очікувати необхідний транспорт не на узбіччі дороги, що є небезпечним, а в спеціально облаштованому місці.
30 липня до навчального закладу прибули 146 курсантів Національного університету цивільного захисту України під керівництвом проректора по службі полковника служби цивільного захисту Олега Семківа для підготовки до участі у параді з нагоди 23-ї річниці Незалежності України.
З 25 липня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля розпочалася вступна кампанія 2014 року. Нині вона в повному розпалі, адже абітурієнти з усієї країни виявили бажання отримати високоякісне навчання та в майбутньому стати кваліфікованими рятувальниками.
25 липня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля розпочалася вступна кампанія. Цього року керівництво інституту доклало усіх зусиль, аби мінімізувати час прийому документів та забезпечити належні умови для абітурієнтів і їхніх батьків.
21 липня на території ДПРЧ-1 проходив 1-й етап конкурсу «Кращий начальник караулу». Участь у конкурсі взяли працівники Черкаського гарнізону. Представити інститут, показати свої вміння та навички мали змогу начальники караулу навчальної пожежно-рятувальної частини: старший лейтенант с.ц.з. Артем Пожарський, капітан с.ц.з. Віталій Куценко та майор с.ц.з. Євген Таран.
17 липня під час ранкового розводу на плацу інституту був зачитаний наказ про заохочення курсантів, які проявили професіоналізм та рішучі дії під час пожежі, яка виникла 14 липня в 9-ти поверховому житловому будинку по вулиці Сумгаїтська. Церемонію нагородження провели заступник начальника інституту з персоналу полковник с.ц.з. Сергій Іванович Сотник та заступник начальника інституту по службі полковник с.ц.з. Олександр Миколайович Киба.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.