Новини навчальних закладів
16 вересня на кафедрі психології та педагогіки факультету цивільного захисту та управління відбувся науково-практичний семінар «Практика надання психологічної допомоги учасникам бойових дій, рятувальникам та постраждалим в зоні антитерористичної операції».
17 вересня рятувальники відзначають своє професійне свято. Тому не випадково на передодні, 16 вересня, з нагоди професійного свята науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та управління було організовано зустріч із заступником начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Черкаській області полковником служби цивільного захисту Олександром Володимировичем Бабаком.
16 вересня під час ранкового розводу на плацу навчального закладу проректор Національного університету – начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко до Дня рятівника нагородив працівників, курсантів та студентів.
6 вересня інститут відвідали близько 40 випускників нашого навчального закладу 1984 року, які навчалися разом з Віктором Миколайовичем Кібенком. Він був одним із перших ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, особисто очолив ланку газодимозахисної служби та провів розвідку в приміщеннях реакторного відділення у день аварії. Завдяки йому було забезпечено подачу води для гасіння пожежі на покрівлі машинного залу.
05 вересня курсанти інституту взяли участь у змаганнях за звання «Краща ланка ГДЗС пам’яті Ігора Свідіна» серед пожежно-рятувальних підрозділів Черкаської області.
У змаганнях брали участь 28 команд, серед яких і представники нашого навчального закладу. Команди виборювали право бути кращими у таких вправах:
Щиро вітаю Вас з Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед курсантами та студентами знову гостинно відчиняються двері Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Наші вихованці є спадкоємцями традицій мужності, звитяги, справжньої офіцерської честі, що завжди були ознакою нашого навчального закладу.
31 серпня 140 курсантів першого курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля склали Присягу працівника служби цивільного захисту України, 13 з них – представниці прекрасної статі. Цього ж дня отримали посвяту у студенти 30 першокурсників. За традицією урочисті заходи розпочалися на плацу навчального закладу у присутності керівництва інституту, командного та професорсько-викладацького складу, поважних гостей, батьків та рідних першокурсників.
23 серпня в лісовому масиві мікрорайону Луначарського з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України серед курсантів навчального закладу був проведений спортивний конкурс «Єдина країна». Метою проведення конкурсу є налагоджування дружніх стосунків між курсантами, популяризації різних видів спорту, підвищення рівня морально-естетичного виховання перемінного складу.
Наприкінці серпня українці святкують найважливіші для нашої держави події: День Державного Прапора України та День Незалежності України. У 1991 році ми отримали довгоочікувану державу із усіма необхідними атрибутами. Окрім гімну, герба і території, українці пишаються державним прапором, що є символом родючості і безкрайньої свободи.
Сьогодні на плацу інституту пройшли урочисті заходи з нагоди вищевикладених державних свят. З вітальним словом до присутніх звернувся проректор Національного університету – начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко, який зазначив: «Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 23 років незалежної України. Наш прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжуються в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.